info@ernudenizcilik.com

Tel : +90 216 441 29 09

Fax : +90 216 383 57 18

Hakkımızda

 

Hakkımızda

ERNU Denizcilik Ltd deniz taşımacılığı konusunda 15 yılı aşan tecrübeye sahip yönetim kadrosuyla, Türkiye' nin en önde gelen deniz ve proje taşıma firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerin deniz taşıma hizmetleri, uzman ekibimiz tarafından verilmektedir..

Taşımakta olduğumuz yük portföyü;

 Enerji Santralleri, Rüzgar Santralleri, Komple Üretim Tesisleri, Gemi Motorları, Trafolar, Jeneratörler, Basınçlı Gaz Tankları, Çelik Konstrüksiyonlar, Proje Taşımacılığı kapsamındaki gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerdir.

ERNU Denizcilik Ltd hizmet vermek için tüm imkanlara sahiptir. Genel olarak anlaşma kapsamında Proje taşımalarımızın gümrükleme, sigortalama ve Limanlar da boşaltma dahil tüm safhalarını, konusunda uzman ekibimizle profesyonel olarak gerçekleştirebilmekteyiz

ERNU Denizcilik Ltd sadece proje taşıma işi yapmakla kalmayıp yine sektörün diğer bölümünü teşkil eden Gemi kirala hizmeti de vermektedir. Proje muhteviyatı yüklerin hazır oluş tarihlerine uygun olarak geminin seçilmesi,yüklenmesi ve limanında boşaltma hizmetinin verilmesi işimizin temelini oluşturmaktadır.

ERNU Denizcilik Ltd  İstanbul İzmir ve Mersin limanlarındaki ofisleri ile tüm gemi operasyonlarını yerinde takip ederek, bütün gelişmeleri en kısa zamanda raporlama yaparak çözümler üretmektedir.

ERNU Denizcilik Ltd.  müşterilerin sektörel lojistik ihtiyaçlarına göre; kara, hava, deniz, demiryolu aracılığıyla taşıma ve entegre lojistik hizmetlerini teknoloji ve tecrübe ile  vermektir..
 

MİSYONUMUZ

ERNU Denizcilik Türkiye'de Lojistik hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve sektörel altyapısının oluşturulmasında önder rol oynamaktır..
 

HEDEFİMİZ

ERNU Denizcilik olarak  kuru yük proje taşımcalığı,ağır proje taşımacılığı ve kombine deniz proje taşımacılığı ile yapmış olduğumuz çalışmalar ile sektörde başarılı olmanın verdiği güç ile ilerlemekteyiz.

Müşterilerine;  hem deniz hem de kara lojistiği ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle üretmeyi, en son teknoloji ve alt yapıyı kullanarak iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev bilen ERNU Denizcilik  "müşterilerilerinin her hakka sahip" olduğuna yürekten inanır..
 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Kuruluşumuz, Çevre yönetim sistemini ISO 14001 standardına göre kurmuş olup, kararlı ve bilinçli bir şekilde uygulamaktadır. ERNU Denizcilik Ltd çevre politikamızın temeli faaliyetlerimizi çevre ile barışık bir biçimde sürdürmektir. Bu amaçla; Çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutmayı, Doğal kaynak, enerji ve hammadde kullanımını azaltmayı, Geri dönüşümü sağlayacak imkanları araştırarak atıkları çevreye zarar vermeyecek şekide bertaraf etmeyi, Yürürlükte olan mevzuat ve idari düzenlemelere uygmayı, Herhangi bir kaza veya acil durum için gerekli önleyici tedbirleri almayı, Çalışanların çevre bilincini geliştirmek için gerekli eğitimleri vermeyi, Çevre performansımızı sürekli iyileştirmeyi, Temel ilkeler olarak kabul ederiz.

 

Dolar Euro
7.79 TL 9.29 TL
7.82 TL 9.32 TL
© Copyright ERNU DENİZCİLİK
Dizayn: Çizgi Web Tasarım