info@ernudenizcilik.com

Tel : +90 216 441 29 09

Fax : +90 216 383 57 18

Kalite Anlayışımız


 Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyeti ERNU Denizcilik Ltd ailesi için yüksek önem taşımaktadır.ERNU Denizcilik olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla devamlı olarak tüm ilgili departmanların da ortak katılımı ve destekleriyle daha ileri seviyeye taşımaktayız.Bu doğrultuda bulunduğumuz sektörde, yüksek müşteri odaklılık politikasıyla ERNU Denizcilik Ltd olarak hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Temel İlkelerimiz

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimize yüksek seviyede hizmet sunmak ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmektedir.

Çözüm Odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir.

Erişilebilirlik: Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.

Bilgiye Ulaşılabilirlik: Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

Hızlı Geri Bildirim: Müşterilerimiz tarafından iletilen talep, memnuniyet, takdir, şikâyet bilgileri dikkate alınarak gerekli önem gösterilmektedir.

Objektiflik: İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınarak değerlendirilmekte, çözüm sürecinde objektiflik kriterleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Gizlilik: Müşterilerimiz ile ilgili kişisel vb. her türlü özel bilginin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.

İnisiyatif Kullanma: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak amaçlı çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

Müşterinin Sürece Katılımı: Müşterilerimizin ilettikleri her türlü olumlu veya olumsuz durumun değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde müşterilere geri bildirim yapılmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin süreçlerimize aktif olarak katılımları sağlanmaktadır.

Denetime Açıklık: Müşterilerimiz tarafından gelecek denetim taleplerini tüm açık yüreklilikle karşılamakta ve desteklemekteyiz.

Kurum İçi Bilgilendirme: Şirketimizde müşteri ilişkilerine ait faaliyetler, memnuniyetler,  şikâyetler,  politikalar, prosedürler ve yıllık hedefler firma genelinde paylaşılmakta, genel kurum kültürü çatısı altında değerlendirilmektedir. Tüm faaliyetler, politikalar, hedefler ve prosedürler kurum içersinde tümüyle benimsenmekte, desteklenmekte ve takip edilmektedir.

Sürekli İyileştirme: Müşterilerimizden gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendirilmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılmaktadır.

Profesyonel Yaklaşım: Şirketimiz profesyonel kadrosuyla ve profesyonel bir yaklaşımla müşterilerimizin taleplerine yanıt vermektedir.


Dolar Euro
7.79 TL 9.29 TL
7.82 TL 9.32 TL
© Copyright ERNU DENİZCİLİK
Dizayn: Çizgi Web Tasarım